Temiz Bir Lig Olmamış Enbuyukbjkrr3

Merhaba

Forumumuza Hoş Geldiniz ..

Güvenli ve Kaliteli Paylaşım İçin Lütfen ÜYE Olunuz

Forumumuzun Düzeni ve Kalitesi İçin Lütfen AD - SOYAD
Şeklinde ÜYE olunuz

Since 1903 | Forever Beşiktaş

Temiz Bir Lig Olmamış Enbuyukbjkrr3

Merhaba

Forumumuza Hoş Geldiniz ..

Güvenli ve Kaliteli Paylaşım İçin Lütfen ÜYE Olunuz

Forumumuzun Düzeni ve Kalitesi İçin Lütfen AD - SOYAD
Şeklinde ÜYE olunuz

Since 1903 | Forever Beşiktaş

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Forum KurallarıForum Kuralları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Temiz Bir Lig Olmamış

YazarMesaj
ADMiN
Başka Sevdalara KAPALI ' yız
Temiz Bir Lig Olmamış Backgr14
ADMiN

Temiz Bir Lig Olmamış Empty
MesajKonu: Temiz Bir Lig Olmamış   Temiz Bir Lig Olmamış EmptyPaz 21 Haz. 2009, 13:55

Temiz Bir Lig Olmamış Haber1903q

Sezonu şampiyon Beşiktaş"ın ardından ikinci sırada tamamlayan Sivasspor"un kulüp başkanı Mecnun Odyakmaz, şampiyonluk yarışının adil olmadığını söyledi. Odyakmaz, "Herkes temiz bir lig olduğunu seylüyor ama ben bu düşüncede değilim" dedi.

Odyakmaz düşüncelerini şöyle açıkladı: Süper Lig’de bir anadolu takımının şampiyon olabilmesi çok zor. Hem Beşiktaş’ın hem de kendi maçımızı izledikten sonra bu kanıya kapıldım. Ama bu sene başarabilirdik. Kendi hatalarımız vardı. Hep temiz bir lig olduğu söylendi, belki geçen sezonlara göre daha temiz bir lig olabilir, ama tam anlamıyla temiz bir lig olduğunu söyleyemem. Pek çok şey yaşandı ve maalesef şampiyonluğu kaybettik. Ama sadece bu sebeblere dayanarak şampiyonluğu kaybettiğimizi söylemek doğru olmaz. Biz de gerektiği gibi davranamadık demek ki... Hem biz de hem de takımımızda hatalar vardı. Kendimizi hatasız kabul etmiyorum. Fakat altını çiziyorum temiz bir sezon olmadı. Geçen sezonlara oranla biraz daha temiz gözükebelir, ama asla tam anlamıyla temiz değil. Bir takım olaylara şahit olduk.

Kaynak : Gazeteport

Temiz Bir Lig Olmamış
1 sayfadaki 1 sayfası